O firmie

Witaj w naszym sklepie internetowym HYPNOS!

Specjalizujemy się w tworzeniu Pakietów do Autohipnozy w celu wsparcia osób borykających się z różnorodnymi problemami natury psychicznej i psychofizycznej. Nasze pakiety zostały starannie stworzone, by pomóc Ci w dążeniu do poprawy własnego stanu zdrowia i bardziej satysfakcjonującego życia.

Właścicielką sklepu i twórcą Pakietów do Autohipnozy jest Jolanta Drobek. Jest jedną z 20 certyfikowanych specjalistów w Polsce z zakresie terapii analitycznej w hipnozie metodą Wernera Meinholda. Towarzystwo Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą w Krakowie poleca Panią Jolantę Drobek jako specjalistkę w dziedzinie hipnozy.

Od wielu lat prowadzi prywatną praktykę terapeutyczną w Gdańsku w Gabinecie Hipnoterapii przy ulicy Wajdeloty 28. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zajrzyj na jej stronę internetową www.hipnozagdansk.org, gdzie pisze o hipnozie, możesz tam również przeczytać opinie klientów.

Jej zaangażowanie oraz ciągła praca nad tworzeniem nowych Pakietów sprawiają, że nasza oferta jest zawsze aktualna i dopasowana do różnorodnych potrzeb naszych klientów.

Wierzymy, że każdy z nas ma potencjał do samouzdrawiania i osiągania równowagi psychicznej. 

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego, który cały czas rozwijamy! Znajdziesz tu wkrótce ciekawe propozycje, w tej chwili mamy w ofercie Pakiety Sesji na uzależnienie od alkoholu i papierosów.